Esileht

Diviis

 

     20. Eesti SS Vabatahtlike Diviis

 


 

Riipalu, Harald

 

hauptsturmführer

 
 

sturmbannführer 17.02.1944

 

obersturmbannführer 25.07.1944

     
 

 

 
     
 

42. relva-ss vabatahtlike jalaväerügemendi  I pataljoni ülem (alates  10.11.1943),
42. relva-ss vabatahtlike  jalaväerügemendi II pataljoni
8. (raske) kompanii ülem,
45. relva-ss vabatahtlike jalaväerügemendi  I pataljoni ülem (kuni 04.1944),
45. relva-ss vabatahtlike jalaväerügemendi ülem
(alates 04.1944),
45. relva-ss rügemendi ülem
(10.1944 kuni 23 või 25.01.1945).