Esileht

Diviis

 

     20. Eesti SS Vabatahtlike Diviis

 


 

Tammark, Olaf

 

standartenoberjunker

 
 

untersturmführer 21.06.1944

 
   
     

46. relva-ss vabatahtlike  jalaväerügemendi
14. (tankitõrje) kompanii I rühma ülem
(20.05.1944 – 04.07.1944),
46. relva-ss vabatahtlike  jalaväerügemendi II pataljoni adjutant (04.07.1944 – 23.09.1944).